Переваги членства в АПЛУ

Можливість розміщення авторських розробок на сторінках сайту (особливо активні учасники отримають можливість мати особисту сторінку на сайті) з подальшою їх публікацією в збірниках статей, Віснику Асоціації логопедів і отримання сертифікатів за такі публікації.

Можливість отримання інформації про майбутні заходи Асоціації (конференції, конкурси і т.д.) будь-яким зручним способом (поштою, телефоном, по e-mail). А також отримання знижки на семінари і тренінги, що проводяться АПЛУ.

Отримання накопичувальної знижки в інтернет-магазині «АПЛУ» від 5 до 15%.

Участь в заходах, що проводяться Асоціацією логопедів зі знижкою за публікації, надання матеріалів і т.д.

Участь у святах та акціях, що проводяться Асоціацією логопедів.

Входження в базу даних Асоціації логопедів, розміщення на сайті професійної анкети.

Допомога в працевлаштуванні і пошуку «приватників».

Умови вступу в АПЛУ

Членство в організації поділяється на 3 ступені і створюється з метою вдосконалення в галузі корекційної педагогіки та логопедії та забезпечення гідного надання допомоги особам з обмеженими можливостями здоров’я, а також справедливе і кваліфіковане вирішення проблем, пов’язаних з професійною діяльністю вчителів-логопедів

Початкова Стандартна VIP структура
Членський квиток Асоціації done done done
Знижка на придбання
профільного матеріалу
5% 10%
Пільги на заходи,
організовані Асоціацією
5%
Участь у закритих заходах Асоціації (обмежена присутність на будь яких VIP семінарах, фестивалях та засіданнях) done
Допуск до електронних
ресурсів
done done done
Вартість 200 грн. 400 грн. 600 грн.

Вимоги та умови до фахівців

star Початковий ступінь структури

Передбачає володіння базовими знаннями в рамках обраного напрямку.

Сюди входять студенти (що підтверджують випискою з університету або ін. Навчального закладу) і початківці логопеди (закінчили університет), які протягом року відвідують не менше 1 – 3 навчальних семінарів з відповідними сертифікатами.

star Стандартна ступінь структури

Передбачає володіння розширеними знаннями в рамках обраного напрямку. Це логопеди, які пропрацювали в даній області не менше 3 – 5 років. Які протягом року відвідують не менше 3 навчальних семінарів, з відповідними сертифікатами

star Вища щабель VIP структури

Передбачає повне володіння професійними знаннями і практичними навичками в рамках обраного напрямку. Це логопеди, які пропрацювали в даній області більше 5 років. Які протягом року відвідують регулярно навчальні семінари, з відповідними сертифікатами. Цей ступінь передбачає самостійних, творчих фахівців, ініціативних підприємливих, здатних приносити прибуток, пропонувати і розробляти ідеї, знаходити нетрадиційні рішення. Мають власні центри допомоги особам з обмеженими можливостями здоров’я.